OpenWorld

01317
01317

OpenWorld - це соціальний проект для допомоги незрячим людям і людям з проблемами зору шляхом оптимізації і поліпшення міста в якому вони живуть.

 

Докладніше >>>


Безгребельна вільнопотокова електростанція

01417
01417

Вирішенням проблеми ефективного перетворення енергії потоку рівнинник річок в електроенергію без впливу на екосистему та значних капіталовкладень може стати плаваюча безгребельна мікроГЕС, в якій для обертання гідротурбіни використовується кінетична енергія природного потоку води.

 

 Докладніше >>>


Вуглецева сорбуюча пов'язка

01517
01517

Медична пов'язка на основі активованих волокнистих вуглецевих матеріалів  є матеріалом із унікальними  характеристиками. Забезпечує швидке поглинання з раневого вмісту великої кількості різноманітних біологічно активних компонентів.

 

Докладніше >>>


Words2Learn - твоя база для іноземних мов

01618
01618

Он-лайн платформа Words2Learn з мобільним додатком, дозволяє Вам самостійно створити особистий адаптований словник під конкретний текстовий матеріал і швидко вивчити незнайомі слова.

 

Докладніше >>>


Розумна фарба

01717
01717

SMART- фарба екранує електромагнітне випромінювання за допомогою його відбивання та поглинання.

Фарба може використовуватисяі як струмопровідна основа, та може застосовуватися для будь-яких матеріалів та поверхонь будь-якої складності.

 

Докладніше >>>


Електоротермохірургічні інструменти

01817
01817

Електротермохірургічні інструменти для малоінвазивних та ендоскопічних оперативних втручань.

Біполярна технологія виготовлення інструментів дає додаткові переваги хірургу в процесі оперативного втручання, та дозволяє працювати з усім переліком термохірургічної апаратури. 

Докладніше >>>


Прозорий теплоізоляційний матеріал

01917
01917

Новий теплоізоляційний листовий матеріал, що містить повітря, обмежене перетинчастою структурою з прозорого атмосферостійкого полімеру.  Виробництво матеріалу можливо безпосередньо на будівельних майданчиках з наступним формуванням пластичної маси.

Докладніше >>>


Біопроферм

02017
02017

Інноваційна технологія переробки органічних відходів птахофабрик. 

Пропонується мікробіологічна ферментація відходів за допомогою біопрепарату Вермистим-Д і виробництво високоякісного добрива нового покоління «Біопроферм»

 

Докладніше >>>


LessRad. Меньше радіації – більше інформації

02118
02118

Унікальне програмне забезпечення, яке здатне «проявляти» рентгенографічні і томографічні знімки.

Дає можливість проводити томографічне та рентгенографічне сканування пацієнтів при набагато нижчому рівні вихідної напруги томографічного та рентгенографічного апаратів.

Докладніше >>>


Модуль корекції кислотності ФОДР

02217
02217

Модернізація установок ФОДР модулями корекції кислотності мастил зі змінними картриджами дозволить уповільнити процес старіння мастила, а також продовжити ресурс роботи мастиломісткого обладнання.

 

Докладніше >>>


CangUa - модульний кемпер

02318
02318

Модульний кемпер - це маленький електромобіль всередині гібридної дистанційно керованої платформи.

В процесі руху кемпер представляє єдине ціле. Але після парковки на кемпінгу електромобіль може покидати платформу (будинок) і використовуватись для подорожей навколо.

 

Докладніше >>>


TYRE-CRUSHING. Утилізація відпрацьованих шин кріоакустичним методом.

02418
02418

Екологічно безпечна та економічно вигідна технологія переробки відпрацьованих шин.

Технологія полягає у глибокому охолодженні шин рідким азотом та подальшому їх подрібненні ультразвуковими хвилями та змінним магнітним полем.

 

Докладніше >>>


<<<  1   2   3   4   5   >>>