Science&Business — GIST Pitch Days: відкрито реєстрацію на участь у заході
GIST · 03.02.2023
Cерія заходів Sсience&Business – від Фонду Розвитку Інновацій (Українського фонду стартапів) та Міністерства освіти і науки України і GIST (Ініціатива Державного департаменту США «Глобальні інновації через науку та технології») анонсують Sсience&Business – GIST Pitch Days!
Переможці Sikorsky Challenge 2022. Оголошені проєкти, що отримають стипендії від GIST
GIST · 02.12.2022
Одним із спонсорів цьогорічного Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України» виступила GIST - програма Державного департаменту США «Глобальні інновації через науку та технології».

Фестиваль Sikorsky Challenge 2022 відбувся!
Київ · 30.10.2022
Так! І ми зробили це разом - з представниками української влади, нашими українськими та іноземними партнерами, колегами, студентською спільнотою та друзями! Саме разом ми змогли провести цьогорічний Фестиваль в тривожних і непередбачуваних умовах війни.
XI Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України» запрошує
Київ · 01.09.2022
Війна поставила перед нами неймовірні виклики – частина підприємців та студентів пішла на фронт, уповільнилося інноваційне підприємництво, наукова та дослідницька робота, у багатьох з’явились проблеми з фінансуванням. Але ми не маємо права зупинятися. Адже після нашої перемоги всім нам разом доведеться відновлювати нашу країну. З 26 по 28 жовтня 2022 року в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського відбудеться «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України».

Проєкт завершено!
USAID · 22.02.2022
З 17 по 18 лютого 2022 року в Краматорську відбувся регіональний Конкурс стартап-проєктів, який став заключним етапом проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Меморандум про співпрацю Ради з екологічної безпеки та Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge
Київ · 05.11.2021
4 листопада 2021 в Київському політехнічному інституті ім.Ігоря Сікорського відбулась зустріч представників міжнародної громадської організації "Рада екологічної безпеки" та Інноваційного холдингу Сікорські Челендж. Метою зустрічі було обговорення майбутньої діяльності та підписання Меморандуму про співпрацю.

Тренінги спільного проєкту Сікорські Челендж та Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» завершились
USAID · 12.10.2021
Наприкінці вересня у стартап школах цільових університетах Сходу пройшли завершальні тренінги проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Призи конкурсу GIST Catalyst Pitch Competition-2021.
GIST · 17.09.2021
Оголошені призи переможцям у конкурсу пітч презентацій GIST Catalyst Pitch Competition-2021.

УВАГА! Конкурс пітч-презентацій 2021 GIST Catalyst!
GIST · 23.08.2021
Друзі, якщо у вас є цікавий проєкт, то ви можете скористатися чудовою нагодою виступити зі своїм проєктом на престижному майданчику 2021 GIST Catalyst ! Державний департамент США з радістю оголошує, що конкурс пітч презентацій 2021 GIST Catalyst відбудеться онлайн під час Всесвітнього тижня підприємництва (8–14 листопада 2021 р.)
Переможці Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2021 від університетів Сходу України.
USAID · 21.08.2021
На цьогорічний Конкурс інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" було подано 323 проєкти. Серед них - 16 проєктів від учасників зі Сходу України, які пройшли навчання в рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», що здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Show more