Проєкт завершено!
USAID · 22.02.2022
З 17 по 18 лютого 2022 року в Краматорську відбувся регіональний Конкурс стартап-проєктів, який став заключним етапом проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Меморандум про співпрацю Ради з екологічної безпеки та Інноваційного холдингу Sikorsky Challenge
Київ · 05.11.2021
4 листопада 2021 в Київському політехнічному інституті ім.Ігоря Сікорського відбулась зустріч представників міжнародної громадської організації "Рада екологічної безпеки" та Інноваційного холдингу Сікорські Челендж. Метою зустрічі було обговорення майбутньої діяльності та підписання Меморандуму про співпрацю.

Тренінги спільного проєкту Сікорські Челендж та Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» завершились
USAID · 12.10.2021
Наприкінці вересня у стартап школах цільових університетах Сходу пройшли завершальні тренінги проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Призи конкурсу GIST Catalyst Pitch Competition-2021.
GIST · 17.09.2021
Оголошені призи переможцям у конкурсу пітч презентацій GIST Catalyst Pitch Competition-2021.

УВАГА! Конкурс пітч-презентацій 2021 GIST Catalyst!
GIST · 23.08.2021
Друзі, якщо у вас є цікавий проєкт, то ви можете скористатися чудовою нагодою виступити зі своїм проєктом на престижному майданчику 2021 GIST Catalyst ! Державний департамент США з радістю оголошує, що конкурс пітч презентацій 2021 GIST Catalyst відбудеться онлайн під час Всесвітнього тижня підприємництва (8–14 листопада 2021 р.)
Переможці Конкурсу стартапів Sikorsky Challenge 2021 від університетів Сходу України.
USAID · 21.08.2021
На цьогорічний Конкурс інноваційних проєктів "Sikorsky Challenge 2021:Україна і світ" було подано 323 проєкти. Серед них - 16 проєктів від учасників зі Сходу України, які пройшли навчання в рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», що здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

На Сході України відбулись локальні Конкурси стартапів. Підсумки
USAID · 03.07.2021
З 1 вересня 2020 року на Сході України виконується проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей». Мета цього проєкту - сприяти інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей, дати поштовх розвитку інновацій на базі університетів Сходу України та заохотити молодь до інновацій.
Сікорські Челендж – учасник мережі інноваційних хабів GIST.
GIST · 30.06.2021
У Сікорські Челендж з'явився новий партнер – ініціатива GIST (Global Innovations through Science and Technology). Мережа GIST - це державно-приватне партнерство, що створено Державним департаментом США для надання підприємцям в області науки і технологій доступу до необхідних ресурсів і порад. В число партнерів мережі входять Фонд Юінга Маріон Кауфмана, Microsoft, Halcyon, AWS, Founder Institute, Gust, GSVlabs, NovoED, Stanford Technology Ventures Program та інші.

Завершився черговий етап проєкту на Сході України
USAID · 24.06.2021
У стартап-школах цільових університетів Сходу України закінчився другий цикл навчання за програмами «Основи інноваційного підприємництва та практика запуску стартапу» та «Основи малого інноваційного бізнесу» в рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Літо почалося з конкурсу проєктів стартап школи „Sikorsky Challenge Краматорськ”
Краматорськ · 09.06.2021
4 червня 2021 р. проєкти, розроблені слухачами стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ», було представлено на конкурсі стартап-проєктів у Донбаській державній машинобудівній академії.

Show more