4BIZ оголосив конкурс студентських інноваційних ідей та проектів  у галузі аквакультури та рибальства в Чорноморському регіоні
4BIZ · 20.04.2024
З нагоди Європейського морського дня 2024 року партнери консорціуму 4BIZ у співпраці з різними університетами-членами BSUN організовують спеціальний захід - конкурс студентських інноваційних проектів, бізнес ідей та стартап ідей.
У Київській політехніці відновилось проведення курсу «Інженерія безпілотних систем»
Київ · 09.04.2024
КПІ, підтримуючи ініціативу активних профільних компаній, яким вкрай необхідні спеціалісти, а також розуміючи широкі можливості для залучення інженерів інших галузей до національного руху дронобудування, поновив курси підвищення кваліфікації «Інженерія безпілотних систем». Програма курсу була повністю змінена, а кількість практики і майстер-класів зросла з 30% до 70%.

Акселераційна програма "Стійке місто"
Київ · 07.03.2024
Акселераційна програма «Стійке місто» об’єднає талановитих розробників, дизайнерів, урбаністів та інших креативних особистостей для пошуку інноваційних технологічних рішень, спрямованих на підвищення стійкості житлових будівель Києва. В рамках програми «Стійке місто» відбудеться Конкурс інноваційних проєктів «Смарт-системи енергомоніторингу та програмні рішення розвитку систем енергетичного менеджменту»
Переможці Конкурсу бізнес-ідей у Кам'янець-Подільському
eu4business · 28.11.2023
22 листопада 2023 року. Кам'янець-Подільська міська рада провела Конкурс бізнес-ідей, метою якого є створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.

Конкурс бізнес-ідей у Житомирі
eu4business · 31.10.2023
13 жовтня 2023 року в Житомирській міській раді відбувся Конкурс бізнес ідей, мета якого – створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку Житомирської міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.
Міжнародні проєкти на Фестивалі Sikorsky Challenge 2023
eu4business · 29.10.2023
У другий день Фестивалю Sikorsky Challenge 2023 під час проведення секції "Міжнародні грантові проєкти та стартапи іноземних університетів/організацій – партнерів SCU" був презентований проєкт «Розроблення методології організації і проведення конкурсів бізнес-ідей органами місцевої влади з метою розвитку МСП в семи цільових містах",

У Житомирі відбудеться Конкурс бізнес-ідей.
eu4business · 12.10.2023
На Житомірський Конкурс бізнес-ідей були подані проєкти активних підприємців та підприємців-початківців Житомирської міської територіальної громади, а також осіб, які мають ідеї та планують розпочати власну справу. 6 жовтня відбулось засідання організаційного комітету Конкурсу, на якому були обрані фіналісти .
В Кременчуку обрано переможця Конкурсу бізнес-ідей
eu4business · 29.09.2023
22 вересня 2023 року в Кременчуку відбувся бізнес-форум УРБАН#БІЗНЕС#ФЕСТ, в рамках якого пройшов Конкурс бізнес-ідей. На цьогорічний Конкурс було подано 9 бізнес-ідей, які були розглянуті членами експертної комісії 4 вересня 2023 в приміщенні КП «Інститут розвитку Кременчука». За словами експертів, бізнес-ідеї вразили їх різноманітною тематикою ідей та креативністю.

EU4Business запрошує!
eu4business · 11.08.2023
Програма #EU4Business запрошує 20 українських молодих малих і середніх підприємців повністю безоплатно (за кошти ЄС і Німеччини) узяти участь у 2-тижневому тренінговому курсі на підприємстві у країні Європейського Союзу восени 2023 року.
У Житомирі стартував Конкурс бізнес-ідей
eu4business · 09.08.2023
2 серпня в Житомирі розпочався прийом заявок на Конкурс бізнес-ідей, мета якого – створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку Житомирської міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.

Show more