На Сході України відбулись локальні Конкурси стартапів. Підсумки
USAID · 03.07.2021
З 1 вересня 2020 року на Сході України виконується проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей». Мета цього проєкту - сприяти інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей, дати поштовх розвитку інновацій на базі університетів Сходу України та заохотити молодь до інновацій.
Сікорські Челендж – учасник мережі інноваційних хабів GIST.
Київ · 30.06.2021
У Сікорські Челендж з'явився новий партнер – ініціатива GIST (Global Innovations through Science and Technology). Мережа GIST - це державно-приватне партнерство, що створено Державним департаментом США для надання підприємцям в області науки і технологій доступу до необхідних ресурсів і порад. В число партнерів мережі входять Фонд Юінга Маріон Кауфмана, Microsoft, Halcyon, AWS, Founder Institute, Gust, GSVlabs, NovoED, Stanford Technology Ventures Program та інші.

Завершився черговий етап проєкту на Сході України
USAID · 24.06.2021
У стартап-школах цільових університетів Сходу України закінчився другий цикл навчання за програмами «Основи інноваційного підприємництва та практика запуску стартапу» та «Основи малого інноваційного бізнесу» в рамках проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Літо почалося з конкурсу проєктів стартап школи „Sikorsky Challenge Краматорськ”
Краматорськ · 09.06.2021
4 червня 2021 р. проєкти, розроблені слухачами стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ», було представлено на конкурсі стартап-проєктів у Донбаській державній машинобудівній академії.

Квітень 2021. Співпраця між Сікорські Челендж та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» триває
USAID · 12.05.2021
Як казав Ілон Маск, втілення інновацій - це кардинальна зміна наявного порядку речей. Це створення радикально нових бізнес-моделей та способів взаємодії. Саме про втілення інновацій йшлося під час квітневих заходів проєкту «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Екологічні добрива із водоростей Азовського моря
Маріуполь · 28.04.2021
Добрива є важливою складовою сучасного рослинництва. А інтенсивне землеробство без добрив — це сьогодні такий самий оксюморон, як гарячий лід чи крижане полум’я. Кожен аграрій знає: скільки «вкинеш» у землю, стільки з неї й отримаєш. Все розпочалося для Марії Шабанової , студентки із Маріуполя, з тренінгів “Основи інноваційного підприємництва на практиці”, які провели в Приазовському державному технічному університеті досвідчені тренери інноваційного холдингу “Sikorsky Challenge”.

Березень 2021. Співпраця між Сікорські Челендж та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» триває
USAID · 11.04.2021
"Змініть те, що надходить у ваш мозок, і тоді зможете змінити те, що в ньому народжується", - проголошував Зіг Зіглар, славнозвісний автор теорії успіху та підкорення життєвих вершин. Саме цю місію втілювали тренери Інноваційного холдингу Сікорські Челендж у березні 2021 року під час тренінгів у цільових університетах Сходу України, заряджаючи слухачів стартап-шкіл найціннішими знаннями з інноваційного підприємництва.
В Херсоні та Сєвєродонецьку створені інноваційні кластери
Херсон · 18.03.2021
Мeмopaндуми пpo взaємoпopoзумiння тa нaмipи щoдo cтвopeння i пiдтpимки Iннoвaцiйнoгo клacтepу були підписані: - 9 березня в Херсоні представниками блдержадміністрації, обласної ради, Херсонським державним університетом та ТОВ “Інноваційний холдинг “Сікорські Челендж” - 15 березня в Севєродонецьку представниками Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганської обласної державної адміністрації та ТОВ «Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж».

Інна Малюкова. Зустріч в Полтавській політехніці
Полтава · 16.03.2021
10 березня у Центрі сучасного мистецтва Полтавської політехніки відбулася мотиваційна зустріч керівниці Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" та Всеукраїнської інноваційної екосистеми "Сікорські Челендж" Інни Малюкової зі студентами та випускниками університету. Учасники обговорили діяльність інноваційної екосистеми, існуючі бізнес-моделі та стартап-школи України.
10 березня у Полтаві був підписаний Меморандум про створення Інноваційного кластера міста
Полтава · 11.03.2021
Підписання Меморандуму означає створення умов для інноваційного розвитку міста шляхом об’єднання зусиль, можливостей та ефективної взаємодії представників університетської та академічної науки, місцевого самоврядування, компаній та громадських організацій.

Show more