Березень 2021. Співпраця між Сікорські Челендж та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» триває
USAID · 11.04.2021
"Змініть те, що надходить у ваш мозок, і тоді зможете змінити те, що в ньому народжується", - проголошував Зіг Зіглар, славнозвісний автор теорії успіху та підкорення життєвих вершин. Саме цю місію втілювали тренери Інноваційного холдингу Сікорські Челендж у березні 2021 року під час тренінгів у цільових університетах Сходу України, заряджаючи слухачів стартап-шкіл найціннішими знаннями з інноваційного підприємництва.
В Херсоні та Сєвєродонецьку створені інноваційні кластери
Херсон · 18.03.2021
Мeмopaндуми пpo взaємoпopoзумiння тa нaмipи щoдo cтвopeння i пiдтpимки Iннoвaцiйнoгo клacтepу були підписані: - 9 березня в Херсоні представниками блдержадміністрації, обласної ради, Херсонським державним університетом та ТОВ “Інноваційний холдинг “Сікорські Челендж” - 15 березня в Севєродонецьку представниками Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганської обласної державної адміністрації та ТОВ «Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж».

Інна Малюкова. Зустріч в Полтавській політехніці
Полтава · 16.03.2021
10 березня у Центрі сучасного мистецтва Полтавської політехніки відбулася мотиваційна зустріч керівниці Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" та Всеукраїнської інноваційної екосистеми "Сікорські Челендж" Інни Малюкової зі студентами та випускниками університету. Учасники обговорили діяльність інноваційної екосистеми, існуючі бізнес-моделі та стартап-школи України.
10 березня у Полтаві був підписаний Меморандум про створення Інноваційного кластера міста
Полтава · 11.03.2021
Підписання Меморандуму означає створення умов для інноваційного розвитку міста шляхом об’єднання зусиль, можливостей та ефективної взаємодії представників університетської та академічної науки, місцевого самоврядування, компаній та громадських організацій.

Підсумки лютого 2021. Співпраця між Сікорські Челендж та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» триває
USAID · 03.03.2021
9 лютого 2021 року у Краматорську був підписаний Меморандум про створення Інноваційного кластера міста. Підписання Меморандуму означає створення умов для інноваційного розвитку міста шляхом об’єднання зусиль, можливостей та ефективної взаємодії представників університетської та академічної науки, місцевого самоврядування, компаній та громадських організацій.
Співпраця між Сікорські Челендж та Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» триває
USAID · 12.02.2021
Головне враження від роботи на Сході України – це задоволення від того, яку корисну справу роблять всі учасники програми. Адже ситуація там дійсно складна – близькість до лінії фронту, страх та песимістичні настрої населення, проблеми пересування. В таких умовах освітня діяльність у сфері інноваційного підприємництва надихає креативну частину молоді, навчає та допомагає створювати власні інноваційні проєкти і цим розбудовувати економіку Сходу. Все це дає надію на майбутнє регіону.

Новини колег: у Вінниці підписали Меморандум про наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру у місті
Вінниця · 11.02.2021
11 лютого 2021 року у Вінницькій міській раді був підписаний Меморандум про взаємопорозуміння та наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру у місті між виконкомом міськради, Вінницьким національним технічним університетом, муніципальним центром інновацій та ТОВ «Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж».
Х Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021
Київ · 02.02.2021
Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 17 по 20 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна.

На сході України стартував навчальний курс з основ інноваційного підприємництва та практики запуску стартапів
USAID · 28.12.2020
В грудні 2020 в рамках проєкту “Стартап школа SikorskyChallenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”, тренери Інноваційного холдингу “Сікорскі Челендж” розпочали у стартап школах Сходу України перший навчальний цикл з основ інноваційного підприємництва та практики запуску стартапів.
USAID · 13.10.2020
Відбулась серія семінарів “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” . Які враження від перших семінарів і спілкування з учасниками програми в Східному регіоні?

Show more