OpenWorldІван Селезньов
Керівник проекту Іван Селезньов

OpenWorld - це соціальний проект для допомоги незрячим людям і людям з проблемами зору шляхом оптимізації і поліпшення міста в якому вони живуть.

 

Ми розробляємо спеціальні Bluetooth-Low-Energy маячки, які будуть встановлені на міському транспорті, світлофорах і інших важливих місцях. Кожен з нас зможе встановити такий маячок на дверях власного будинку, кафе і будь-якому місці, де він може стати корисним.

 

Людина, з проблемами зору, може отримати перелік маячків навколо місця його знаходження за допомогою спеціального мобільного додатку, отримати додаткову інформацію, прокласти маршрут і дізнатися точне положення об'єкта в просторі (звукове повідомлення з боку маячка).

 

На сьогоднішній день ми провели кілька масштабних тестувань системи. Ми маємо більше 600 замовлень на маячки по містах України і зараз ми вибираємо місто, яке першим встановить 20 маячків на 1 рік і протестує систему протягом повного робочого циклу. В даний час маячками користуються окремі незрячі, які допомагають тестувати систему.