СТАРТАПИ5-6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge.

 

Пропонуємо вашої увазі каталог проектів, що були презентовані на цьому заході.


Запрошуємо Вас взяти участь у VII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс Стартапів 2018 триває!


Стартап школа "Sikorsky Challenge" запрошує на дводенний інтерактивний майстер-клас StartupMastery Basic Level з повним зануренням в процес створення стартап компаній .

 

Для тих, хто має цікаві ідеї, участь БЕЗКОШТОВНА. Приходьте і ми разом попрацюємо над Вашою ідеєю. Ви отримаєте масу корисних знань,

цікавих знайомств та натхнення для розбудови стартапа своєї мрії!