КОНТАКТИІнноваційний холдинг знаходиться за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ КПІ,  корпус 6.  Центр  інноваційного підприємництва НТУУ «Київський політехнічний інститут» ім.І.Сікорського.

 

Якщо Ви хочете поставити запитання або отримати консультацію, заповніть, будь ласка,  форму нижче, або зв'яжіться з нами за телефонами:

 

044-204-99-26, 066-022-56-28  ( Струцинський Олексій)

     


Запрошуємо Вас взяти участь у VII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс Стартапів 2018 вже розпочався!

 


Стартап школа "Sikorsky Challenge" запрошує на дводенний інтерактивний майстер-клас StartupMastery Basic Level з повним зануренням в процес створення стартап компаній .

 

Для тих, хто має цікаві ідеї, участь БЕЗКОШТОВНА. Приходьте і ми разом попрацюємо над Вашою ідеєю. Ви отримаєте масу корисних знань,

цікавих знайомств та натхнення для розбудови стартапа своєї мрії!