Трекер Mark-GPS MOTO


Олексій Олійник
Керівник проекту Олексій Олійник

Трекер MARK-GPS MOTO - це поєднання функцій сигналізації і GPS-маяка, особливий режим «пошуку» по радіо, висока автономність та малі габарити.

 

Вся інформація, яка зберігається або використовується цією системою, шифрується вашим особистим ключем. Прочитати і використовувати її, крім Вас, не зможе ніхто в світі.

 

Всім злодіям і викрадачам відомо, що GPS-трекери і закладки марні всередині приміщень. Вони визначать місце розташування стільниковими вишками оператора. У кращому випадку, Ви дізнаєтеся район де знаходиться ваше майно.

 

Якщо використовувати трекер MARK-GPS MOTO, пошуковий брелок точно вкаже на двері боксу, гаража або квартири, де зберігають вкрадене.

 

Ви не зможете знайти ваш мотоцикл або машину зі звичайним трекером, якщо її заховати в звичайний металевий гараж великого кооперативу. Трекер не з'ясує точні координати під металевим дахом. У кращому випадку Ви будете знати приблизний район, де в цей момент розбирають на запчастини ваш транспорт.

 

MARK-GPS MOTO ніколи не «спить», не вимагає втручання власника (ніяких постановок / зняття з охорони), не дзвонить і не «засипає» власника марними SMS. Про тривогу Ви довідаєтеся не пізніше ніж через 40 секунд після викрадення. А пошуковий брелок дозволить знайти наш пристрій навіть в закритому боксі на підземному паркингу, де не працює стільниковий зв'язок.

 

MARK-GPS MOTO | Sikorsky Challenge