Мехатронний пристрій для виробництва альтернативного палива-водню


Ігор Ночніченко
Керівник проекту Ігор Ночніченко

Пропонується «смарт-грін» технологія для безпечного і ефективного способу отримання екологічного киснево-водневого палива з водного розчину шляхом електролізу та пристрій з автоматичним підтриманням раціональних параметрів режимами роботи.

 

Цільова аудиторія - ринок автомобілебудування, аграрного сектора, високотехнологічного машинобудування, військового-промислового комплексу, відновлювальної енергетики, космічних технологій.

 

Поточний статус:  Спроектовано та виготовлено три варіанти компоновки реактору електролізера.

 

Перший варіант може ефективно застосовуватись в автомобільному комплексі в якості каталізатора горіння для зменшення витрати палива.

 

Другий варіант компоновки електролізера має можливість працювати від побутової електричної мережі та може бути використаний в промисловості, побуті для зварювання, пайки, різки та ін.

 

Третій варіант електролізера має невеликі габарити та вагу та відрізняється високою технологічністю виготовлення, не потребує ущільнень електролітичних комірок і може бути використаний у об’єктах з невеликим споживанням водню наприклад у безпілотних літальних апаратах у якості генератора палива.