WingX-ray комплекс.



Юрій Новіков
Керівник проекту Юрій Новіков

WingX-ray - мобільний комплекс для цифрового 3D неруйнівного рентгенівського контролю в авіації.

 

Більшість існуючих рішень в сфері неруйнівного контролю в авіації або не володіють достатніми мобільними властивостями, або використовують плоскі панелі, які мають істотні обмеження, а саме - чутливість до зовнішнього впливу (як температурного, так і механічного). Крім того вони вони не підлягають ремонту.

 

По суті, існуючі рішення дають на виході звичайні рентгенівські знімки в різних проекціях, що зводить нанівець можливість якісної роботи з композитними матеріалами, не кажучи вже про динамічні дослідження роботи механізмів.

 

Переваги запропонованого нами рішення:

 

  • Застосування технології томосинтезу дозволяє проводити глибинне пошарове дослідження, що дає можливість виявляти внутрішні дефекти вузлів з композитних матеріалів і складних механізмів.
  • Отримання результатів досліджень в цифровому форматі спільно з алгоритмами томосинтезу дозволяють проводити динамічне дослідження в реальному часі.
  • Мобільність пристрою дозволяє перевозити пристрій і проводити оперативну зйомку силами некваліфікованого персоналу, а отримані результати досліджень в цифровому форматі відправляти на детальне вивчення кваліфікованому експерту.
  • Можливість використання різних джерел енергії дозволяє проводити дослідження навіть на недостатньо обладнаних аеродромах.
  • Стійкість до зовнішніх впливів (удари, температура, волога).
  • Модульна конструкція дозволяє оперативно усувати поломки в польових умовах.
Індекс стартапу 00717
Індекс стартапу 00717