CamTouch


Андрій Коноваленко
Керівник проекту А. Коноваленко

CamTouch – це комплекс, що дозволяє перетворити будь-яку плоску поверхню на інтерактивну і керувати нею за допомогою лазерної вказівки або спеціального стилуса.

 

Комплекс складається із проектора, веб-камери, стилуса та програмного забезпечення (ПЗ) . Для роботи необхідно завантажити ПЗ на комп’ютер, підключити веб-камеру та обрати поверхню, на яку направити зображення з проектору або монітору. За допомогою стилуса можна виконувати будь-які дії, що виконуються мишею- малювати, переміщувати, виділяти, керувати презентацією. Причому вам навіть не треба підходити до поверхні, всі дії можна проводити дистанційно.

 

CamTouch - це альтернатива інтерактивному обладнанню, яке у вигляді дощок, столів і навіть кіосків стрімко увірвалося в наше життя і займає у ньому дедалі більше місця. Навчальні заклади, банки, бізнес-структури, торговельні центри все частіше використовують ці засоби у своїй роботі.

 

Інтерактивні поверхні без сумніву популярні. Але ціна дошки стартує від тисячі доларів плюс витрати на програмне забезпечення. А ціна українського CamTouch становить всього 349$.

 

CamTouch | Sikorsky Challenge