USAID

На сході України стартував навчальний курс з основ інноваційного підприємництва та практики запуску стартапів
USAID · 28.12.2020
В грудні 2020 в рамках проєкту “Стартап школа SikorskyChallenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”, тренери Інноваційного холдингу “Сікорскі Челендж” розпочали у стартап школах Сходу України перший навчальний цикл з основ інноваційного підприємництва та практики запуску стартапів.
USAID · 13.10.2020
Відбулась серія семінарів “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” . Які враження від перших семінарів і спілкування з учасниками програми в Східному регіоні?

USAID · 30.09.2020
Проєкт розпочнеться із семінарів “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” для адміністративного і науково-педагогічного персоналу цільових університетів та потенційних учасників інноваційного кластеру – представників органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій.
USAID · 14.09.2020
1 вересня 2020 року Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”.