EU4Business запрошує!
eu4business · 11.08.2023
Програма #EU4Business запрошує 20 українських молодих малих і середніх підприємців повністю безоплатно (за кошти ЄС і Німеччини) узяти участь у 2-тижневому тренінговому курсі на підприємстві у країні Європейського Союзу восени 2023 року.
Інститут розвитку Кременчука оголосив Конкурс стартапів для підприємців
eu4business · 20.07.2023
У Конкурсі можуть взяти участь дієздатні громадяни України, в тому числі внутрішньо переміщенні особи, які мають підтверджуючі документи про реєстрацію свого тимчасового місця проживання (перебування), суб’єкти господарювання (фізичні особи-підприємці, діючі приватні малі та середні підприємства) зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади.

Співпраця EU4Business та Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" триває
eu4business · 19.07.2023
Наскільки складно організувати проведення Конкурсу бізнес-ідей? Хтось скаже - просто, хтось - ні. Найцікавіше, що обидві сторони будуть праві. Адже це просто для того, хто знає як це робити, але зовсім не просто для того, хто робить це вперше. Найпоширенішою проблемою організаторів-початківців є не лише відсутність досвіду у проведенні подібних заходів, а й відсутність готової та випробуваної методології проведення таких конкурсів.
Кременчук. Установча нарада для учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП
eu4business · 21.06.2023
14 червня 2023 року в Кременчуку відбулася зустріч учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", в рамках якої Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробляє Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП.

Челенджі інноваційного розвитку долаємо разом
09.06.2023
В офісі Проектно-освітнього центру «Агенти змін» ПНУ відбулась зустріч із представниками Всеукраїнської Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» (SCU) – відкритої інноваційної екосистеми, що об’єднує інституції країни, зацікавлені у розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.
Зустріч ректорату університету Короля Данили з представниками Інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge»
08.06.2023
Налагодження взаємодії з Університетом Короля Данила буде сприяти масштабуванню інноваційної діяльності та продукуванню нових ідей у сфері економіки, підприємництва, державної безпеки та відбудови України.

Співробітництво з програмою  "EU4Business:конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" триває
eu4business · 08.06.2023
1 червня 2023 року в Кам'янець-Подільській міській раді відбулась установча нарада учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", в рамках якої Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробляє Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП.
Cпівпраця Кам'янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка із Всеукраїнською інноваційною екосистемою «Sikorsky Challenge Україна
02.06.2023
2 червня 2023 року відбулась зустріч із представниками Всеукраїнської інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна», на якій були присутні співзасновниця і керівник SCU Інна Малюкова, заступник директора шнновацыйного холдингу Sikorsky Challenge Сергій Сергієнко, проректор з наукової роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Світлана Миронова, керівник відділу наукової роботи Тетяна Франчук, керівник відділу фандрайзингу Вероніка Буторіна.

Співпраця EU4Business та Інноваційного холдингу "Сікорскі Челендж"
eu4business · 25.05.2023
На замовлення програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробить Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП.
Science&Business — GIST Pitch Days: відкрито реєстрацію на участь у заході
GIST · 03.02.2023
Cерія заходів Sсience&Business – від Фонду Розвитку Інновацій (Українського фонду стартапів) та Міністерства освіти і науки України і GIST (Ініціатива Державного департаменту США «Глобальні інновації через науку та технології») анонсують Sсience&Business – GIST Pitch Days!

Show more