· 

Конкурс бізнес-ідей у Житомирі


13 жовтня 2023 року в Житомирській міській раді відбувся Конкурс бізнес ідей, мета якого – створення умов для сталого розвитку підприємництва, підтримка інноваційного і економічного розвитку Житомирської міської територіальної громади та подолання негативних економічних наслідків війни.

 

6 найкращих бізнес-ідей презентували молоді підприємці та початківці Житомира у рамках конкурсу. Журі відібрало 2 найкращі варіанти, котрим на реалізацію виділили по 25 тисяч гривень. Які ідеї пропонували учасниками та хто переміг – дивіться у сюжеті.

 


 

 Довідкова інформація: 

 

Проєкт виконується Інноваційним холдингом "Сікорські Челендж" в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. 
Детальніше: www.eu4business.org.ua
Зміст публікації є виключною відповідальністю Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.
 
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME
 
Татьяна Кресан для блога Sikorsky Challenge