· 

Х Фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2021


Ювілейний Х Міжнародний фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021» відбудеться з 17 по  20 серпня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Серед організаторів і учасників цьогорічного ювілейного Фестивалю - Міністерство освіти і науки України, Міністерство стратегічних галузей економіки, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, ДТЕК України, КПІ ім. Ігоря Сікорського та 12 університетів України, що є учасниками Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна.

 

В 2020 році у зв’язку зі світовою пандемією Фестиваль, включаючи Конкурс стартапів, проходив в онлайн-форматі. Ми були вимушені відмовитися від урочистих заходів, від виставок наукових проєктів, від стендових докладів і пітчів, від панельних дискусій та круглих столів в очному режимі.

 

Але новий онлайн формат проведення Фестивалю надав можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі.

 

Цьогорічний ювілейний десятий Фестиваль Sikorsky Challenge відбудеться у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим)

 

Головні заходи Фестивалю :

 

1. Міжнародний форум “Sikorsky Challenge” як модель і драйвер інноваційного високотехнологічного розвитку України - у форматі трьох тематичних панельних дискусій:

Всеукраїнська Інноваційна екосистема «Sikorsky Challenge Україна»: національний та міжнародний аспекти

Інновації у сфері оборони та безпеки

Можливості інноваційного прориву України у галузях промислового Хайтеку та космосу

 

2. Виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі.

 

3. Фінал Конкурсу інноваційних проєктів, що відбуватиметься в 6 секціях:

  • Зелена енергетика, воднева економіка, екологія
  • Біомедична інженерія і здоров'я людини
  • Оборона і безпека
  • Промисловий Хайтек і космос
  • Аграрна інженерія
  • Інформаційні технології

 

Подробиці та програма Фестивалю за посиланням >>> https://www.sikorskychallenge.com/sikorsky-challenge-2021