· 

В жовтні 2020 відбудуться семінари “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап


Друзі, 1 вересня 2020 року на Сході України стартував проєкт «Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

 

 

Мета проєкту - сприяти інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей шляхом розвитку екосистеми інновацій та підприємництва на базі університетів Сходу України.

Проєкт розпочнеться із семінарів “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” для адміністративного і науково-педагогічного персоналу цільових університетів та потенційних учасників інноваційного кластеру – представників органів влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій. 

На семінарах буде представлено мету та завдання проєкту, обговорено поточний стан інноваційних екосистем університетів та їх потенціалу, розглянуто питання розвитку місцевих інноваційних кластерів через взаємовигідну співпрацю різних зацікавлених сторін.

Семінар “Розвиток регіональної мережі інноваційних кластерів у Донецькій та Луганській областях на основі університетських стартап шкіл” відбудеться:

  • 6 жовтня – Луганський національний аграрний університет (м. Слов’янськ, для учасників із Слов’янська)
  • 7 жовтня – Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ)
  • 8 жовтня – Луганський національний аграрний університет (м. Слов’янськ, для учасників із Старобільська)
  • 9 жовтня – Східноукраїнський університет імені Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк)
  • 15 жовтня – Приазовський державний технічний університет (м. Маріуполь)

Дату проведення семінару у Донбаському національному технічному університеті (м. Покровськ) буде визначено після 12 жовтня.

Бажаємо плідної роботи!