· 

Нова грантова угода


1 вересня 2020 року Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”

 

 

Мета проєкту зрозуміла з його назви. Головна задача – створення інноваційної екосистеми на базі університетів Східної України. Для цього планується запустити вже існуючу мережу стартап шкіл Sikorsky Challenge в цільових університетах Донецької та Луганської областей та створити стартап школу в Луганському національному аграрному університеті .

 

Для виконання цієї місії будуть залучені фахівці інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж», міжнародні та вітчизняні тренери з інноваційного підприємництва.

 

У межах гранту Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” проведе цикл тренінгів та семінарів для стартап-команд студентів та викладачів п’яти вищих навчальних закладів:

  • Донецького національного технічного університету (м. Покровськ)
  • Луганського національного аграрного університету (філії у м. Слов’янськ та м. Старобільськ)
  • Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля (м. Сєвєродонецьк)
  • Приазовського державного технічного університету (м. Маріуполь)
  • Донбаської державної машинобудівної академії (м. Краматорськ)

Команди вивчатимуть основи інноваційного підприємництва, практику запуску та розвитку стартап-ідей, маркетингові стратегії, просування проєкту в мережі Інтернет та продажі. Завдяки практико-орієнтованому навчанню студенти отримають необхідні навички для розробки бізнес-продуктів та ІТ-підприємництва, одночасно розвиваючи навички командної роботи.

 

Це допоможе забезпечити студентів цільових університетів і місцевих підприємців в ІТ-секторі регіону навичками, які допоможуть їм монетизувати їхні інноваційні ідеї та сприятиме незалежній підприємницькій діяльності, що орієнтована на розроблення власного продукту.

 

Наприкінці навчання планується проведення конкурсів інноваційних проєктів Sikorsky Challenge в кожному із університетів, на яких студенти представлятимуть свої ідеї стартапів міжнародній та українській спільноті експертів, що включатиме інвесторів, підприємців секторів інновацій та інформаційних технологій.

 

Найкращі проєкти змагатимуться у триденному регіональному конкурсі Sikorsky Challenge у м. Краматорськ, де стартап-команди подаватимуть свої бізнес-ідеї потенційним інвесторам, інноваційним підприємцям та місцевим бізнесменам ІТ-сектору.

 

В довгостроковій перспективі інноваційна екосистема східного регіону, що базується на університетах, призведе до створення мережі, орієнтованої на вирішення місцевих та регіональних проблем, пов’язаних із просуванням інновацій, з перспективою їх масштабування до національного рівня.

 

Проєкт “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей” реалізовуватиметься за сприяння Проєкту USAID.

 

***

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.