ВіталізаторКерівник проекту О. Федорич
Керівник проекту О. Федорич

Апарат щадної індуктотерапії «Віталізатор» (патент України на корисну модель № 132333 від 25.05.2019 р.) – це сучасна інноваційна розробка, що своїм дистанційним рефлекторним впливом змінює емоційний стан людини. Цей апарат може бути налаштований на підвищення та на зменшення інтенсивності будь-якої емоції людини.

 

Теоретична основа емоційної терапії була розроблена стараннями професора Пак Чже Ву з Сеула («Су-Джок емоційна терапія») і втілювалася рефлекторним впливом через акупунктуру. Наші дослідження виявили можливість подібного впливу дистанційно через особливий спосіб індуктотерапії.

 

Віталізатор дозволяє допомогти людям, що страждають на емоційні та психологічні розлади методом дистанційної емоційної корекції. Він допомогає запобігти збудженню, гніву, дратівливості, порушенню сну, серцево-судинним хворобам, синдрому “неспокійних ніг”, вживанню алкоголю, переїданню, професійному вигоранню.

 

Головна перевага нашої технології полягає в тому, що ми виключаємо застосування медичних психотропних препаратів, що мають багато побічних наслідків та можуть викликати медикаментозне звикання чи залежність. Також зникає потреба спеціального обліку, зберігання та контролю психотропних препаратів.

 

На даному етапі ми маємо невеликий електричний апарат, що живиться від мережі 220 в, або акумулятора 12 в, та має встановлюватися стаціонарно. Технічні характеристики: вага – від 2 кг, об’єм – від 6 куб. дециметрів, електрична потужність – від 20 вт. Радіус впливу апарату – від 7 метрів.

 

Для повноцінного впливу на емоційний та ментальний стан достатньо вмикати апарат на одну годину не менше 2 разів на добу.