Розробка системи нейтралізації радіоактивних відходів


СЕО проекту Ігор Пеєр
СЕО проекту Ігор Пеєр

Частка атомної енергетики в енергетичному світі сьогодні становить близько 10%.  Сьогодні в світі працює 452 ядерних реакторів і існують певні проблеми сучасної ядерної енергетики. Це виробніцтво ядерних відходів, та можливість техногенних катастроф.


До 2025 року в світі буде близько 5 мільйонів тонн ядерних відходів. Вартість утіліцаціі цих відходів становить близько одного трильйона доларів. Незважаючи на це, ядерна енергетика розвивається і однією з країн, які продовжують будувати атомні станції, є Китай.


Крім того, що атомна енергетика виробляє радіоактивні відходи, в світі вже було дві великих катастрофи, пов'язані з аваріями наатомних станціях - в Чорнобилі і на Фукусімі.
Коли трапляються такі аварії, відбувається величезний викид радіоактивних речовин.


Все це приводить до того, що багато країн стали відмовлятися від атомної енергетики і закривати існуючі станції.


Наша компанія ЕКОПРОТОН пропонує абсолютно новий вид ядерної енергетики, який заснований на фізичному явищі, відкритому нашими фахівцями. Це когерентний колективний еволюційний ядерний процес. Основна особливість цього фізичного явища, названого на ім'я вченого і розробника Адаменко, полягає в тому, що при певному впливі на речовину, в ньому виникає так званий ядерний резонанс з вивільненням великої кількості енергії. Цей ефект, що був виявлений і відтворений експериментально,
дозволяє не тільки створити реактори нового типу, в яких не буде радіоактивних відходів, але і створити систему по нейтралізації вже існуючих ядерних відходів.


Для прикладу: період напіврозпаду цезію становить 30 років. Якщо піддати його впливу електромагнітного поля з певними параметрами частоти, амплітуди, потенціалу, то в ньому відбудеться запуск когерентного колективного еволюційного ядерного процесу, який скоротить період напіврозпаду цієї речовини в сотні разів.


Для промислового застосування ефекту необхідно провести оцінку радіоактивних відходів, проаналізувати інтенсивність випромінювання і превести спектральний аналіз. На основі отриманих даних необхідно налаштувати установку на необхідний режим впливу і в процесі обробки конкретних радіоактивних відходів відбудеться їх нейтралізація.


Наша компанія сьогодні активно співпрацює з провідними інститутами України в галузі ядерної енергетики та з лабораторією МАГАТЕ по роботі з радіоактивними відходами. Ми працюємо над верифікацією нашої технології для роботи з радіоактивними відходами, які скупчуються сьогодні на діючих АЕС.


Існує патент, що описує ефект Адаменко, і сьогодні ми працюємо над патентуванням установки по нейтралізації ядерних відходів.