· 

Інститут розвитку Кременчука оголосив Конкурс стартапів для підприємців


У Конкурсі можуть взяти участь дієздатні громадяни України, в тому числі внутрішньо переміщенні особи, які мають підтверджуючі документи про реєстрацію свого тимчасового місця проживання (перебування), суб’єкти господарювання (фізичні особи-підприємці, діючі приватні малі та середні підприємства) зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади. 

 

 

Пріоритетні напрями стартап-проєктів: 

 

  • жіноче та соціальне підприємництво; 
  • туризм, дозвілля та відпочинок; 
  • інноваційні рішення в ІТ-індустрії; 
  • екологічно-чисті технології виробництва; 
  • запровадження використання альтернативних джерел енергії; 
  • розвиток креативної індустрії; 
  • розвиток людського потенціалу; 
  • розвиток фудтех індустрії; 
  • транспортна та логістична інфраструктура. 

 

Призовий фонд складає 50 000 грн. 

 

Додатково фіналісти конкурсу отримають можливість залучити грант у розмірі 250 000 грн. за програмою «Грант на власну справу» від єРобота на створення або розвиток власного бізнесу. 

 

Переможець конкурсу отримає можливість взяти участь у  навчальній поїздці до Німеччини

 

Реєстрація на Конкурс за посиланням - https://forms.gle/ooS4P9ELCAaXNWmB9

 

Після заповнення заявки, учасник конкурсу має підготувати  презентацію свого стартапу/бізнес-ідеї у форматі PDF або PowerPoint. 

 

Термін подачі матеріалів - 19 липня – 18 серпня 2023 року

 

Пакет документів для участі в конкурсі подаються учасниками до секретаріату – КП «Інститут розвитку Кременчука» за адресою – пров. Дмитра Тьомкіна, 4, м. Кременчук.     

 

Конкурс проходитиме у три етапи: 

 

1-й етап – прийом заявок на участь у Конкурсі (триває 30 днів); 

 

2-й етап – опрацювання експертною комісією поданих стартап-проєктів на участь у Конкурсі. За визначеними критеріями буде відібрано 5 фіналістів. Для фіналістів планується провести тренінги, де учасники доопрацюють  візуальне представлення стартапів для презентації його на публіці. 

 

3-й етап – публічний захист стартапів під час Бізнес-фестивалю, який буде проходити у вересні 2023 року. Члени громадського журі визначають переможця Конкурсу. Переможцю буде вручено сертифікат на фінансування його стартапу. 

 

Довідкова інформація.

 

Захід організовано Інститутом розвитку Кременчука в партнерстві з Sikorsky Challenge в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. 

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua  

 

Зміст опублікованих матеріалів є виключною відповідальністю Інституту розвитку Кременчука і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.  

 

 

Першоджерело:https://www.facebook.com/kremen.develop/