· 

Співробітництво з програмою "EU4Business:конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП" триває


1 червня 2023 року в Кам'янець-Подільській міській раді відбулась установча нарада учасників програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", в рамках якої Інноваційний холдинг "Сікорські Челендж" розробляє Методологію проведення Конкурсів бізнес-ідей для забезпечення ефективної та прозорої підтримки регіональними муніципалітетами новостворених та існуючих МСП. 

 

Учасники  установчої наради в рамках програми "EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП", яка відбулась 1 червня 2023 року в залі міської ради. На нараді були присутні представники міської ради, Інноваційного холдингу Сікорські Челендж та представники освітніх закладів Кам'янець-Подільського. Виконавці проєкту - німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Інноваційний холдинг Сікорські Челендж
 

Метою цієї зустрічі було знайомство партнерів по проєкту, обговорення особливостей міського малого та середнього бізнесу міста та визначення першочергових завдань з підготовки Конкурсу бізнес-ідей міською радою Кам'янца-Подільського.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста міськради Майя Гурська.

Представники Інноваційного холдингу "Сікорські Челендж" Інна Малюкова та Сергій Сергієнко розповіли про свій досвід в організації та проведення конкурсу бізнес-ідей та презентували новітні підходи до формування Методики конкурсу бізнес-ідей.

Своїм досвідом в організації та проведенні конкурсів стартапів та бізнес-ідей поділилися викладачі:

 

  • Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
  • Подільського державного університету
  • Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти «Кам’янець-Подільський державний інститут»
  • ВСП Кам'янець-Подільський фаховий коледж НРЗВО "Кам'янець-Подільський державний інститут".

 

В рамках співпраці з Інноваційним холдінгом «Сікорскі Челендж» за підтримки проєкту EU4 Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП планується підготовка та проведення конкурсу Бізнес-ідей в підприємницькому середовищі Кам’янець-Подільської громади. Запрошуємо бізнес до підготовки своїх інноваційних ідей, які можна буде подати на конкурс після його оголошення! 

*****

Захід організований ТОВ Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж» в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.
Детальніше: www.eu4business.org.ua