· 

Літо почалося з конкурсу проєктів стартап школи „Sikorsky Challenge Краматорськ”


У рамках проєкту «Стартап-школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів у цільових університетах Донецької та Луганської областей», який здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України», у стартап-школі «Sikorsky Challenge Краматорськ» протягом лютого-травня 2021 р. відбулося навчання двох груп стартаперів (43 особи), які прослухали курс «Основи інноваційного підприємництва та практика запуску стартапу», а також двох груп співробітників ДДМА (12 осіб), які пройшли підвищення кваліфікації за курсом «Основи малого інноваційного бізнесу».

 

Результатом навчання стала підготовка 10 різнопланових стартап-проєктів (на рівні реалізації від ідеї до готового продукту), а також розробка концепції для Центру ІТ-рішень у Донецькій області, відкритого в ДДМА у квітні 2021 р. (проєкт «Вільний освітній простір – Центр ІТ-рішень» команди від кафедри менеджменту).

 

4 червня 2021 р. проєкти, розроблені слухачами стартап-школи «Sikorsky Challenge Краматорськ», було представлено на конкурсі стартап-проєктів у Донбаській державній машинобудівній академії.

 

До складу журі увійшли: керівник Всеукраїнської Інноваційної Екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» Інна Малюкова, співзасновник інноваційної екосистеми Ігор Пеер, секретар Краматорської міської ради Ігор Сташкевич, директор Центру розвитку малого та середнього підприємництва Донецької ТПП Олег Бедзай, голова Східноукраїнського Технокластеру Павло Зайцев, проректор із наукової роботи, управління розвитком та міжнародних зв’язків ДДМА Михайло Турчанін, старша менеджерка Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» Сніжана Леу-Севериненко, тренер стартап-школи Sikorsky Challenge Марина Івченко та ментор стартап-школи ДДМА «Sikorsky Challenge Краматорськ» Наталя Михайличенко.

 

10 команд наших стартаперів підготували проєкти різної спрямованості:

 

Читати далі на сайті ДГМА >>>