Shot AnalyzerКерівник проекту
Керівник проекту

Система автоматичної ідентифікації та аналізу влучення у мішень при проходженні воєнних або спортивних тренувань зі стрільб.

 

Основна ціль – підвищення якості тренувань стрільців (як спортсменів, так і воєнних) за рахунок автоматизації процесу аналізу та ідентифікації влучень.

 

При проходженні воєнних або спортивних тренувань зі стрільб, існує проблема витрат часу та ресурсів на аналіз стану мішені після виконання пострілу.

 

При цьому стає необхідність відповідності однієї мішені одному стрільцю та наявність людини, яка б вела спостереження за тим, чи влучними є постріли під час проведення серії.

 

Погані погодні умови на відкритому полігоні можуть сильно ускладнити, або взагалі зробити неможливим аналіз стану мішені.

 

Представлена система пропонує повну автоматизацію процесу аналізу мішені. Вона реалізує у собі дистанційне спостереження за мішенню та автоматичний аналізу її стану із розрахунком необхідних статистичних параметрів.

 

Комплект системи включає в себе декілька камер та сервер обробки даних, до якого здійснюється захищене підключення з пристрою користувача (смартфон, планшет, ноутбук). Користувач має змогу через свій пристрій керувати камерою, яка надає йому інформацію про влучення, послідовність та кількість вибитих очок.

 

Програмне забезпечення здійснює відображення у графічному інтерфейсі. Зберігається статистика влучень, надаються певні інструменти аналізу прогресу та порівняння результатів тренувань.

 

Основні канали впровадження системи – стрільбища, стрільцеві клуби, тири, ВПК.

 

В якості наступного кроку розвитку розглядається організація повної автоматизації стрільбища.