Тест нано-біосумісностіКерівник проекту О. Кузьменко
Керівник проекту О. Кузьменко

Наразі відсутні тест системи прогнозування біобезпеки товарів, які містять нанопродукти і передбачення їх дії на організм людини та тварини.

 

Ми пропонуємо створення та виготовлення експрес тест системи прогнозування біосумісності товарів, які містять нанопродукти і передбачення їх дії на організм людини та тварини та реалізацію виготовленого продукту пересічним громадянам - кінцевим споживачам нанотоварів, промисловим виробникам нанорозмірних структур та науково дослідним інститутам, університетам, що створюють нові нано-речовин і нано-матеріали.

 

Цільовою аудиторією є:

 

  • кінцеві споживачі нанотоварів;
  • промислові виробники нанорозмірних структур;
  • науково дослідні Інститути, університети, що створюють нові нано-речовин і нано-матеріали.

Тест система допоможе підвищити біобезпеку користувачів нанопродуктів та біобезпеку людей працюючих на виробництвах, пов’язаних з випуском та застосуванням нанорозмірних структур.

 

Запропонована нами технологія проста і придатна, як для промислового використання, так і для визначення біобезпечності нанорозмірних структур на виробництві у науково-дослідних інститутах, університетах та пересічними громадянами як кінцевими споживачами нанотоварів.

 

Прогнозування дії нанорозмірних структур на життєдіяльність організму тварин та людини допоможе поліпшити умови праці людей працюючих на виробництвах, пов’язаних з випуском та застосуванням нанорозмірних структур. Допоможе зробити кінцевий продукт біобезпечним для пересічних громадян як кінцевих споживачів нанотоварів.