· 

Новини колег: у Вінниці підписали Меморандум про наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру у місті


11 лютого 2021 року у Вінницькій міській раді був підписаний Меморандум про взаємопорозуміння та наміри щодо створення та підтримки Інноваційного кластеру у місті між виконкомом міськради, Вінницьким національним технічним університетом, муніципальним центром інновацій та ТОВ «Інноваційний холдинг «Сікорські Челендж».

 

 

Очікується, що підписання цього документа дасть можливість обдарованим та творчим людям заявити про себе, почути поради спеціалістів, отримати натхнення на подальші дослідження та інноваційні проєкти, важливі для розвитку громади і держави.

Завдяки співпраці у рамках Меморандуму громада отримуватиме кваліфікованих фахівців із творчими здібностями та амбіціями, які матимуть можливість реалізувати свою компетенцію у рідному місті, не залишаючи його, створювати інноваційні суспільно-корисні продукти, потрібні саме для вінницької громади.

Окрім того, Меморандум передбачає створення ефективних комунікацій, поглиблення співпраці та заходи з ефективного наповнення екосистеми інноваційно-технологічного парку «Кристал», який стане місцем поєднання креативної атмосфери, якісної інфраструктури та підтримуючих сервісів, що допоможуть бізнесу, місту та громаді реалізувати свій інноваційний потенціал. 

 Управляюча партнерка «Інноваційного холдингу «Сікорські Челендж», керівниця SCU Інна Малюкова презентувала Всеукраїнську Інноваційну екосистему Sikorsky Challenge Україна (SCU). Вона розповіла, хто і як працює в школі, а також про успіхи випускників.

«Місто Вінниця з першого року існування стартап-школи «Sikorsky Challenge» завжди підтримувала розвиток інноватики у місті. Підтримка від мерії цього кластеру важлива, адже потім вони принесуть славу місту, а в подальшому – й гроші. Зараз у нас в Україні відкривається уже 16 стартап-школа», – додала Інна Малюкова.

 

Читати далі >>>