LooksizeКерівник проекту Тарас Родцевич
Керівник проекту Тарас Родцевич

Проект Луксайз це є SAAS рішення для електронних крамниць одягу і взуття. Ми розробили універсальний віджет примірки і підбору розміру який дозволяє покупцям легко, швидко і головне точно підбирати одяг онлайн без примірки.

 

Проблема визначення розміру це найбільша перепона для покупців одягу і взуття онлайн.

 

Вона має свої історичні коріння. В світі не існує єдиної системи визначення розмірів ні на рівні держав, ні на рівні типів одягу. Кожен бренд має свої власні розмірні сітки. Такі сітки ( S,M,L, XL, XXL тощо) одного бренду можуть бути дуже далекими від аналогічних іншого.

 

Для того щоб покупці могли купити потрібний розмір їм треба детально вивчати розмірні сітки, порівнювати до свої вимірів, або брати фізичні розміри товару і добавляти необхідні припуски. Це призводить до складності покупки, боязні купити не той розмір, і частого повернення товару.

 

Наш сервіс визначення розміру онлайн без примірки базується на персональних розмірах тіла і системі підбору відповідного розміру одягу в залежності від бренду.

 

Для користувача є цікавим заповнити свої дані 1 раз і щоб система працювала на всіх сайтах. Крім того щоб визначення розміру і візуальне відображення було простим і зрозумілим.

 

Найбільш інноваційним в нашому рішення є його:

  • універсальність – ми працюємо як з розмірними сітками, так і з фізичними розмірами товарів.
  • швидкість інтеграції (декілька годин)
  • простота і легкість в користуванні для покупців.

На поточний момент система повністю працює на українському ринку. В нас є 104 зареєстровані електронні крамниці, 83000 зареєстрованих покупців і 1772 зареєстрованих брендів. Станом на сьогодні ми зробили більше ніж 1.1 мільйон примірок

 

Зараз робота йде над автоматизацією продаж, автоматизацією билінгу та автоматизацією пошуку потенційних клієнтів.

 

В липні 2019 року планується вихід на Північно Американський ринок.

 

За 5 років ми розраховуємо отримати 10% світового ринку онлайн торгівлі одягом.