КЕА isоfix evolutionКерівник проекту Євген Кравець
Керівник проекту Євген Кравець

Універсальний підтримуючий пристрій для пасивної безпеки пасажирів різних типорозмірів.

 

Технологія базується на новій моделі точкового кріплення універсальних утримуючих пристроїв з використанням системи isofix. Технологічна схема інноваційної конструкції кріплення ременів до корпусу автомобіля і розроблена схема фіксації пасажира ременями безпеки відрізняються простотою, використанням існуючих матеріалів (ремінь, карабін, петлі isofix) і сприяє підвищенню пасивної безпеки пасажирів.

 

В першу чергу це пристрій призначений для захисту маленьких пасажирів в авто і дозволяє обійтися без спеціального автомобільного дитячого крісла.

 

Ремені безпеки охоплюють грудну клітку хрест-навхрест і утримують дитину від прямого і бокового зміщення. Крім того, безпека дитини підвищується за рахунок розташування дитини нижче небезпечної зони скла в автомобілі і нижче зони спрацьовування подушок безпеки.

 

Відсутність проміжних елементів між пасажиром і кузовними деталями транспорту так само підвищує безпеку пасажира.

 

Компактний утримуючий пристрій має мінімальну вагу (1 кг) та оптимально використовує внутрішній простір автомобіля. Це дозволяє використовувати пропоновані утримуючі пристрої в будь-яких типах транспорту з обладнанням всіх посадочних місць.

 

Пристрій сертифікований і запатентований.

 

В даний час цей пристрій може використовуватися тільки в автомобілях системи кріплення ISOFIX, але воно має великий інноваційний потенціал для подальших розробок нових пристроїв на базі цього прототипу.

 

Унікальність пристрою полягає і в його універсальності. Спочатку призначене для дітей 2-3 груп, воно може бути відрегульовано для вагітних жінок і для людей з обмеженими можливостями.

 

Переваги конструкції:

 

• Можливість використання для різних вікових груп, груп пасажирів з різними анатомічними особливостями

• Більш високі показники надійності, комфортності, амортизації у використанні;

• Значна кількість типорозмірів;

• Використання сучасних якісних комплектуючих;

• Перевищення параметрів якості в порівнянні з діючими національними та міжнародними стандартами;