Individual Brain Station (IBS)Керівник проекту Андрій Євтушенко
Керівник проекту Андрій Євтушенко

Масова мобільна платформа, що призначена для моніторингу активності мозку з автоматичною інтерпретацією даних та модуляцієюї мозку клінічно підтвердженими методами (tACS та tDCS).

 

Проект  сфокусований на створенні універсальної платформи збору-зберігання-обробки біосенсорних даних (ЕЕГ, ЕКГ, ЧДД і ін.) та створення персоніфікованих протоколів фізичного впливу на основі отриманих даних.

 

Метою проекту є створення і виведення на масовий і корпоративний ринки рішень в області догляду за мозком.

 

Individual Brain Station (IBS) - це не просто модний девайс, це унікальне гібридне аппартно-програмне рішення, це новий спосіб життя і світогляд, в основі якого турбота про свої мізки.

 

Систематичне спостереження за мозком дозволить не тільки створити великий каталог електрофізіологічних проявів щоденної активності, але і дозволить сформувати базу для попередження розвитку патологічних станів різного генезу і передбачення можливих змін.

 

Ми прагнемо до глобального об'єднання всіх, хто готовий переглянути свої погляди на формат догляду та обслуговування свого мозку.

 

Пропонована платформа накопичення, зберігання і обробки (St Brain) повинна стати зручним місцем агрегації зусиль сторонніх розробників, що пропонують відповідні рішення і технології дослідження і впливу на мозок. Створення загальнодоступної глобальної бази електричної активності мозку здорових людей дозволить залучити різні групи дослідників.

  • Конструктив: в основі IBS лежить електроенцефалограф професійного рівня і пристрій комбінованої стимуляції.
  • Форм фактор: Прилад являє собою переносний пристрій у вигляді шолома Управління може здійснюваться з смартфону, або планшету.
  • Обробка і зберігання даних: хмарні обчислення на технології blockchain, що дає можливість знеособлено зберігати верифіковані дані, аналітичний софт багатофакторного аналізу ЕЕГ в реальному режимі часу.
  • Фунціонал і процесинг: IBS працює в двох режимах - збір даних (ЕЕГ, РЕГ \ пульсові хвилі, інші біосенсорні показники) і в режимі стимуляції (tACS / tDCS). Паралельно з виведенням на ринок consumer electronic старшої моделі пристрою (Dominus) планується виробництво молодшої моделі (eEgo, тільки енцефалограф) тиражем 10000 пристроїв і локалізація ринку корпоративних користувачів (Китай і південно-східна Азія).
  • Партнери: ЛЕТІ, КПІ, інститут ім.Бехтерева, Smart Fusion Fund, Міцар (виробник професійного моніторингового обладнання), VanHealthing (biotech fund), Xiaomi (виробник consumer electronics).
  • Цільова аудиторія: нейроентузіасти, біохакери, гіки, корпорації, кіберспортсмени, нейрореабілітаційні центри, спортивна медицина, науково-дослідні центри. Включає всіх, хто готовий до нової парадигми турботи про мозок.
  • Сфери застосування: нейромаркетінг, нейрореабілітація, нейрофідбек, спортивна реабілітація, кіберспорт, тощо.