· 

Сікорські Челендж – учасник мережі інноваційних хабів GIST.


У Сікорські Челендж з'явився новий партнер – ініціатива GIST (Global Innovations through Science and Technology).

 

Мережа GIST (https://www.gistnetwork.org/) - це державно-приватне партнерство, що створено Державним департаментом США для надання підприємцям в області науки і технологій доступу до необхідних ресурсів і порад.

 

 

В число партнерів мережі входять Фонд Юінга Маріон Кауфмана, Microsoft, Halcyon, AWS, Founder Institute, Gust, GSVlabs, NovoED, Stanford Technology Ventures Program, TechWadi, Інститут венчурного капіталу, Каліфорнійський університет, Берклі, Державний департамент США та VentureWell.

 

Об'єднавши свою онлайн-платформу з партнерами на місцях, GIST створює можливості для навчання і професійної підготовки молодих підприємців в більш ніж 130 країнах по всьому світу, надаючи їм доступ не тільки до експертів зі США, але і до фахівців і експертів на місцях.

 

Крім того, GIST співпрацює з інвестиційними компаніями і ангел-інвесторами багатьох країн, щоб посилити місцеву фінансову підтримку стартапів.

 

GIST запрошує американських експертів з інвестицій в різні регіони світу і допомагає інвесторам всередині країни дізнатися, як створювати і підтримувати інвестиційні мережі для підприємців.

 

Ми раді, що GIST підтримав Інноваційний холдинг та Інноваційну екосистему Sikorsky Challenge Україна в проведенні X Фестивалю інноваційних проєктів, що відбудеться 12-14 серпня 2021р в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

Кінцева мета нашої співпраці полягає в тому, щоб стимулювати місцеву підприємницьку активність і забезпечити учасникам можливість розвивати свої навички і розширювати свій бізнес разом – як у своїй країні, так і через глобальні зв'язки мережі GIST.

 

Участь у програмі GIST Innovation Hub надає нові можливості для розвитку нашої мережі міжнародних партнерів, обміну найкращими практиками та дозволяє стати  більш помітними на міжнародному рівні.