· 

УВАГА! Конкурс пітч-презентацій 2021 GIST Catalyst!


Друзі, якщо у вас є цікавий проєкт, то ви можете скористатися  чудовою нагодою виступити зі своїм проєктом на престижному майданчику  2021 GIST Catalyst !

 

Державний департамент США з радістю оголошує, що конкурс пітч презентацій 2021 GIST Catalyst відбудеться онлайн під час Всесвітнього тижня підприємництва (8–14 листопада 2021 р.)

 

 

Програмі GIST виповнюється 10 років, і ми раді оголосити, що конкурс GIST Catalyst Virtual Pitch повертається! Конкурс стане шансом для інноваторів продемонструвати свій стартап, вдосконалити свій рівень та отримати індивідуальне наставництво та навчання від провідних експертів. Регіональні півфінали та фінальні пітчі будуть віртуальними подіями в прямому ефірі – це означає, що впливові особи та інвестори з усього світу зможуть їх дивитися та спілкуватися з підприємцями GIST. Також буде публічний компонент голосування, щоб кожен голос міг бути почутим. Фінансування стартапів буде надано найкращим стартапам після фінальних пітчів.

 

Як подати заявку

 

Заявку на участь у конкурсі можна подати до 22 вересня 2021 року (на сторінці конкурсу https://www.gistnetwork.org/catalyst-2021 кнопка “Apply now”). До участі у конкурсі запрошуються інноватори віком від 18 до 40 років з країн –учасниць мережі GIST (GIST economies).

 

Пріоритетними є інноваційні технології, спрямовані на подолання глобальних викликів в таких галузях як:

  • Аграрний сектор,
  • Клімат і чиста енергетика,
  • Охорона здоров’я,
  • Водні ресурси.

 

Для подачі заявки необхідно створити 90-секундний відеоролик пітчу і скористатися послугою відеохостингу YouTube. Це відео буде використано для оцінювання стартапу, надаючи суддям можливість більше дізнатися про вас і можливості масштабування вашого проєкту. Відео має бути лаконічним, якісним і тривати не більше 90 секунд. Усі відеоролики мають бути англійською мовою.

 

Ключові дати:

  • Подача заявок: 2 серпня – 22 вересня
  • Оцінювання конкурсантів: 27 вересня – 13 жовтня
  • Онлайн пітчинг, півфінали: 1-5 листопада
  • Фінал: 9 листопада Live Pitch Finals

 

Ключові посилання:

Соціальні мережі:

 


Нагадуємо, що в червні 2021р інноваційний холдінг Sikorsky Challenge став учасником мережі інноваційних хабів GIST, в число партнерів якої входять Фонд Юінга Маріон Кауфмана, Державний департамент США, Каліфорнійський університет, Берклі, Microsoft, та інші відомі компанії.