Кавітаційно-магнітний активатор пальногоКерівник проекту О. Луговський
Керівник проекту О. Луговський

Проект відноситься до технологічного використання явища гідродинамічної кавітації і може бути використаний в різних галузях промисловості, зокрема в процесах, що відбуваються в рідкому середовищі, наприклад, при активації рідин та рідкого палива (бензину, дизельного пального, керосину).

 

Запропонований кавітаційний пристрій для обробки рідини або пального (бензину, дизельного палива, керосину та ін.) дозволяє активувати рідину за рахунок гідродинамічної кавітації та магнітного впливу. Активоване рідке паливо має підвищені енергетичні показники горіння.

 

Паливний кавітатор у складі живлення системи автомобілю забезпечує:

 

  • економію пального
  • підвищення потужності двигуна;
  • зниження шкідливих викидів.

Актуальна проблема підвищення ефективності та екологічності двигунів внутрішнього згорання може бути вирішена за рахунок застосування портативних паливних кавітаторів і активаторів палива, функція яких полягає в поліпшенні експлуатаційних характеристик пального для ДВЗ, з метою зниження витрати палива до 30%, підвищення екологічності та потужності двигуна, за допомогою гідродинамічної кавітації і магнітних активаторів.

 

Кавітаційно-магнітний активатор пального дозволяє активувати паливо за рахунок гідродинамічної кавітації та магнітного впливу. Пристрій працездатний в широкому температурному діапазоні.

 

Активоване рідке паливо має підвищені енергетичні показники горіння. Таке паливо встигає повністю з максимальною ефективністю згоріти в камері двигуна внутрішнього згоряння, не змиває мастильну плівку з пар тертя і не викидається з вихлопними газами в атмосферу.

 

Емульсія, отримана в такому пристрої, довгий час не розшаровується завдяки інтенсивному кавітаційному перемішуванню на молекулярному рівні.

 

Цільова аудиторія.

  • ринок автомобілебудування (автовласники, авто транспортні господарства);
  • нафтопереробні заводи.

На поточний момент спроектовано, запатентовано та виготовлено дослідний зразок паливного кавітатора для легкових автомобілів з об’ємом двигуна 1,2 – 1,6 л.