BookShareКерівник проекту Дмитро Корець
Керівник проекту Дмитро Корець

BookShare - соціально-освітній проект, який є автоматизованим онлайн-сервісом по обміну книгами між людьми, свого роду перенесення буккросингу в онлайн, але з беззаперечними перевагами.

 

Зараз велика частина людей володіє чималими домашніми бібліотеками, більшість книг з яких простоюють без діла та припадають пилом, оскільки були прочитані лише раз і більше не становлять інтерес власнику.

 

Люди багато читають, і як і раніше часто звертаються до книг в паперовому вигляді, які в наш час бувають досить дорогими. BookShare дозволяє знаходити людей і обмінюватися літературою за наступним алгоритмом: користувач в он-лайн кабінеті заповнює свою бібліотеку (список книг, які він готовий обміняти на постійній або тимчасовій основі) і свій список бажань (конкретна книга, жанр, піджанр, автор) – і все.

 

Час від часу система "маркірує" користувача - знаходить збіги з іншими людьми за загальними взаємними інтересами, враховуючи геолокацію користувачів, і сповіщає обидві сторони. Після цього, між людьми відкривається діалог, вони домовляються в ньому про зустріч, обмінюються книжками та після обміну залишають відгуки один про одного. Проект розраховано на веб та мобільну версію.