Фіксатор "Ангеліт"Керівник проекту Олег Ангел
Керівник проекту Олег Ангел

 Ангеліт - унікальний фіксатор для кріплення метизів в пористих будівельних матеріалах.

 

В даний час все більшу популярність придбало будівництво будинків (особливо в приватному секторі) з таких матеріалів, як газобетон, пінобетон, ракушняк та ін. Ці комірчасті будівельні матеріали мають невелику питому вагу та добре піддаються механічній обробці. Будинки з них зводяться в короткі терміни. Але блоки пористої структури крім таких позитивних якостей, як легкість і низька теплопровідність, мають і негативні якості. Пористий матеріал легко кришиться, що в свою чергу, створює проблему вибору і установки кріплення при монтажі електрообладнання, сантехніки, меблів, водо-і газопроводів.

 

Виробник заявляє, що шуруп, який вкручено у газоблок, витримує навантаження до 80 кг. Дійсно, витягнути саморіз з газоблоку, докладаючи силу точно уздовж осі метізу, можливо при такому навантаженні. А тепер спробуйте зробити те ж саме, розхитуючи саморіз з боку в бік, і навантаження впаде до 10-15 кг. При бажанні, саморіз можна витягнути і пальцями. Крім того, луг, що міститься в легких бетонах, прискорює корозію металевих елементів та псує їх.

 

Для пористих матеріалів, існують різні види металовиробів: рамні та ялинкові дюбелі, хімічні анкери та ін. Але в основному всі пропоновані кріплення також мають ряд недоліків, таких як досить висока вартість, недовговічність кріплення, неможливість, при необхідності, прибрати метиз і т. д .

 

З огляду на все вищевикладене, і був розроблений фіксатор Ангела. Фіксатор являє собою двокомпонентну хімічну рідину, яка вноситься в отвір для метізу.

 

За рахунок високої плинності рідина-фіксатор проникає і розтікається по капілярах матеріалу, а потім твердне. Тим самим всередині матеріалу навколо метізу утворюється міцна еластична подушка, яка його утримує та не дає можливості руйнуватися матеріалу.

 

Ангеліт виробляється двох видів, для чорнових робіт коричневого кольору, і прозорий для кріплення предметів інтер'єру.

 

Переваги застосування фіксатора Ангеліт:

  •  різке збільшення навантажень, що витримують метізи;
  •  збільшення терміну життя метизів (їх термін життя дорівнює терміну життя самої стіни)
  •  можливість багаторазового видалення і установки елементів кріплення;
  •  легкість у використанні;
  •  низька вартість.

Ангеліт істотно збільшує якість виконання будівельних робіт, здешевлює будівництво і експлуатацію будівель.