PolyITAN-4-Plant

06019
06019

Універсальна космічна платформа формату Cubesat 3U для біологічних досліджень з рослинами в умовах реального космічного польоту.

 

Детальніше >>>


K gas generator - універсальний газогенератор

06119
06119

Універсальний газогенератор призначений для отримання пального газу з відходів.

 

Детальніше >>>


Thermo Surgery

06219
06219

Конвекційно-інфрачервоні технології для хірургії

 

Детальніше >>>


A+ System - комплексна термомодернізація будівель

06319
06319

Система комплексної термомодернізації будівель і споруд об’єднує утеплення фасаду будівлі і прокладку трубопроводів в комплексну систему термосанації.

 

Детальніше >>>


Карбiдосталь

06420
06420

Карбiдосталь - зносостійкий матеріал для ріжучого, штампового, деформуючого інструменту та вузлів тертя. Складається на 30% з твердого сплаву- карбіду титана і на 70% з інструментальної сталі. Дозволяє створити новий клас інструментальних та стiйких матеріалiв. Поєднює властивостісталi i твердих сплавів. Унiкальнi структура та триботехнічнi якості. Зрiст стiйкостi в 10 раз.

 

Детальніше>>>

 


Вортекс

06520
06520

Технологія, яка дозволяє виробляти високоефективні енергозберігаючі електродвигуни (ESEM) для електротранспорту.

 

Двигуни споживають майже у три рази менше електричної енергії, ніж сучасні аналоги, що відкриває недоступні характеристики та можливості.

 

Детальніше >>>


MedLED

06620
06620

 

Світлодіодна ковдра для лікування жовтяниці у новонароджених дітей

 

Світлодіодна ковдра MedLED призначена для лікування жовтяниці у новонароджених дітей.

 

Детальніше >>>E-Field Radial Charge

06720
06720

E-Field Radial Charge (EFR Charge) Технологія безпровідної передачі електричної енергії на основі резонансу електричного поля.

 

Зарядка в русі. Модуль безпровідної передачі/прийому електричної енергії, що можливо використовувати в існуючих та майбутніх мобільних безпілотних системах.

 

Детальніше >>>


 Конструктор смакових відчуттів

06820
06820

 

Пропонується оригінальна технологія виготовлення порошкових тонкодисперсних продуктів харчування з максимальним збереженням корисних властивостей і смакових відчуттів.

 

Маса порошкових продуктів в 6-10 разів менше менша в порівнянні з початковими. Продукти мають тривалий термін зберігання без втрати властивостей. 

Детальніше >>>

 


SEMCS by Mosquito Control

06920
06920

 

SEMCS від Mosquito Control – це розумна екологічна система захисту людей від укусів комарів та вірусів, які вони передають.

 

Запатентована система приманки пристрою ефективно усуває комах, та дозволяє створювати очищені від комарів території, без використання хімічних речовин.

 

Детальніше >>>

 


Утилізація мулового осаду стічних вод із виробленням теплової та електричної енергії

07020
07020

 

Проєкт заснований на впровадженні запатентованої технології утилізації пластикових відходів, мулового осаду стічних вод, використаних гумових шин та інших вуглецевовмісних відходів методом безперервного високотемпературного піролізу, з можливістю вироблення теплової та електричної енергії.

 

Детальніше >>>