МЕДИЦИНАLifeLine cardio 

5319
5319

LifeLine cardio - Система попередження та діагностування хвороб Серцево Судинної Системи на базі сенсора наступного покоління Coupled Heart Sensor® та штучного інтелекту.

 

Детальніше >>>


Гідрогелеві ранозагоювальні пов’язки

4719
4719

Тонкі  еластичні пластини гідрогелю, виконані на основі біосумісних полімерів.

Призначені для швидкого та комфортного загоювання ран будь-яких площ, в тому числі виразок, опіків, пролежнів та інших ран.

 

Докладніше >>>


Individual Brain Station (IBS)

04518
04518

Масова мобільна платформа, що призначена для моніторингу активності мозку з автоматичною інтерпретацією даних та модуляцієюї мозку клінічно підтвердженими методами (tACS та tDCS).

  

Докладніше >>>


Персональний монітор здоров'я

04419
04419

Інноваційний девайс, що призначений для прогнозування серцевих захворювань та стресу.

 

Докладніше >>>


 Апарат вакуумної абсорбції та санації ран

03918
03918

Девайс, що дозволяє проводити високоефективне лікування поверхонь ран.

 

Докладніше >>>


Віталізатор

03318
03318

Пристрій, що дозволяє дистанційно або приховано впливати на емоційний та ментальний стан людини.

 

Докладніше >>>


Електоротермохірургічні інструменти

01817
01817

Електротермохірургічні інструменти для малоінвазивних та ендоскопічних оперативних втручань.

Біполярна технологія виготовлення інструментів дає додаткові переваги хірургу в процесі оперативного втручання, та дозволяє працювати з усім переліком термохірургічної апаратури. 

Докладніше >>>


Вуглецева сорбуюча пов'язка

01517
01517

Медична пов'язка на основі активованих волокнистих вуглецевих матеріалів  є матеріалом із унікальними  характеристиками. Забезпечує швидке поглинання з раневого вмісту великої кількості різноманітних біологічно активних компонентів.

 

Докладніше >>>


Штучний протез колінного суглоба з адаптивними властивостями

00917
00917

Створення діючого прототипу адаптивного протезу колінного суглобу людини з термостабільним пневмогідравлічним (магнітним, феромагнітним) демпфером.

 

Докладніше >>>


Smart Test

01017
01017

Smart Test - зручна, дешева та надійна смужка для глюкометрів, що контролюють рівень цукру в крові.

Smart Test призначений для персонально моніторингу глюкози в крові або в інших біологічних рідинах, а також може використовуватись для контролю вмісту глюкози у харчовій промисловості.

Докладніше >>>


LessRad. Меньше радіації – більше інформації

02118
02118

Унікальне програмне забезпечення, яке здатне «проявляти» рентгенографічні і томографічні знімки. Дає можливість проводити томографічне та рентгенографічне сканування пацієнтів при набагато нижчому рівні вихідної напруги томографічного та рентгенографічного апаратів.

Докладніше >>>


Запрошуємо Вас взяти участь у IX Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс стартапів Sikorsky Challenge - 2020 розпочався!