АГРОТЕХEco-profit

02518
02518

Технологія одержання мінерального добрива з відходів промислової водопідготовки.

  

Докладніше >>>


Біопроферм

02017
02017

Інноваційна технологія переробки органічних відходів птахофабрик. 

Пропонується мікробіологічна ферментація відходів за допомогою біопрепарату Вермистим-Д і виробництво високоякісного добрива нового покоління «Біопроферм»

 

Докладніше >>>


ГеоАгроОцінка

00617
00617

Геопросторова система комплексної оцінки сільськогосподарських земель "ГеоАгроОцінка" – це система, що здатна надати об’єктивну оцінку вартості сільськогосподарських земель, стан інфраструктури місцевості, інформацію про сівозміни та багато іньшої корисної інформації.

Докладніше >>>


Bonechar

03618
03618

Технологія, що дозволяє перетворювати тваринні та рослинні відходи, які необхідно утилізувати, в безпечні та екологічні добрива.

 

Докладніше >>>


Biogumus - органічне добриво

05819
05819

Органічне добриво для реабілітації та відновлення родючості грунту.

 

 Детальніше >>>


 FLAZ

05919
05919

Інноваційна екстрактна установка та технологія глибокої переробки рослинної сировини для отримання біоактивних фармацевтичних олій.

 

Детальніше >>>


Запрошуємо Вас взяти участь у IX Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс стартапів Sikorsky Challenge - 2020 розпочався!