СТАРТАПИМультивизор Wider

Мультивізор Wider - проекційний моноблок з панорамним екраном і активним обладнанням на борту.

 

Лазерні технології відображення забезпечують високу чіткість і контрастність контенту, вбудований потужний комп'ютер і стерео акустика дозволяють інформатизувати і озвучити як невеликі навчальні класи, так і актові зали та виставкові комплекси.

 

Докладніше >>>                                                                                                Індекс стартапу 00117


REDOXfactor

Препарат REDOXfactor змінює електронні властивості питної води, робить воду електрон-донорною, надає воді антиоксидантних, відновлювальних, геропротекторних та радіопротекторних властивостей.

 

 

 

 Докладніше >>>                                                                                               Індекс стартапу 00217


CamTouch

CamTouch – це комплекс, що дозволяє перетворити будь-яку плоску поверхню на інтерактивну і керувати нею за допомогою лазерної вказівки або спеціального стилуса.

 

Комплекс складається із проектора, веб-камери, стилуса та програмного забезпечення (ПЗ) .

 

Докладніше >>>                                                                                                Індекс стартапу 00317


Mark-GPS MOTO

Трекер MARK-GPS MOTO - це поєднання функцій сигналізації і GPS-маяка, особливий режим «пошуку» по радіо, висока автономність та малі габарити.

 

Пошуковий брелок точно вкаже на двері боксу, гаража або квартири, де зберігають вкрадене.

 

Докладніше >>>                                                                                                Індекс стартапу 00417


Енергодопомога

«Енергодопомога» — сервіс спільних покупок енергоощадних товарів зі знижкою до 50%.

 

 Зазвичай купити товари за такими низькими цінами, як у нас, можливо лише під час розпродажу, але наші магазини-партнери готові надати знижку у будь-який час.

 

Детальніше >>>                                                                                                Індекс стартапу 00517


ГеоАгроОцінка

Геопросторова система комплексної оцінки сільськогосподарських земель "ГеоАгроОцінка" – це система, що здатна надати об’єктивну оцінку вартості сільськогосподарських земель, стан інфраструктури місцевості, інформацію про сівозміни та багато іньшої корисної інформації.

 

Детальніше >>>                                                                                                Індекс стартапу 00617


Штучний протез колінного суглоба з адаптивними властивостями

Створення діючого прототипу адаптивного протезу колінного суглобу людини з термостабільним пневмогідравлічним (магнітним, феромагнітним) демпфером.

 

 

 

 

 

Детальніше >>>                                                                                                Індекс стартапу 00717


WingX-ray - мобільний комплекс для цифрового 3D неруйнівного рентгенівського контролю в авіації.

Застосування технології томосинтезу дозволяє проводити глибинне пошарове дослідження, що дає можливість виявляти внутрішні дефекти вузлів з композитних матеріалів і складних механізмів.

 

 

Детальніше >>>                                                                                                Індекс стартапу 00817


Smart Test

Smart Test - зручна, дешева та надійна смужка для глюкометрів, що контролюють рівень цукру в крові.

 

Smart Test призначений для персонально моніторингу глюкози в крові або в інших біологічних рідинах, а також може використовуватись для контролю вмісту глюкози у харчовій промисловості.

Детальніше >>>


Сонячна термодинамічна електростанція

Проект сонячної термодинамічної електростанції, що може генерувати електричний струм від сонячного світла.

 

Можлива лінійка моделей на 3кВт, 5кВт, 10кВт – які можуть працювати самостійно або скомплектовані в єдину сонячну електростанцію.

 

Детальніше >>>


Вуглецева сорбуюча пов'язка

Медична пов'язка на основі активованих волокнистих вуглецевих матеріалів  є активованим волокнистим вуглецевим матеріалом із унікальними  характеристиками. Забезпечує швидке поглинання з раневого вмісту великої кількості різноманітних біологічно активних компонентів.

Детальніше >>>


OpenWorld

OpenWorld - це соціальний проект для допомоги незрячим людям і людям з проблемами зору шляхом оптимізації і поліпшення міста в якому вони живуть.

 

 

Детальніше >>>


Безгребельна вільнопотокова електростанція

Вирішенням проблеми ефективного перетворення енергії потоку рівнинник річок в електроенергію без впливу на екосистему та значних капіталовкладень може стати плаваюча безгребельна мікроГЕС, в якій для обертання гідротурбіни використовується кінетична енергія природного потоку води.

 

 Детальніше >>>


Мобільна установка з використанням повітряно-водо-вуглецевої плазми для нагрівання теплоносіїв

Установка призначена для індивідуальної ко-генеративної енергетики.

Використовується як альтернатива природному газу та вугіллю.

 

Пропонується заміна традиційних видів горіння на плазмовий, де плазмоутворюючим газом виступає повітря або вуглекислий газ, а реагентом є водо-вугільна суміш.

 

Детальніше >>>


Мехатронний пристрій для виробництва альтернативного палива-водню

«Смарт-грін» технологія для безпечного і ефективного способу отримання екологічного киснево-водневого палива з водного розчину шляхом електролізу та пристрій з автоматичним підтриманням раціональних параметрів режимами роботи.

 

 

Детальніше >>>


5-6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge.

 

Пропонуємо вашої увазі каталог проектів, що були презентовані на цьому заході.


Запрошуємо Вас взяти участь у VIII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс стартапів Sikorsky Challenge - 2019 розпочався!


15 січня 2019р Стартап Школа Sikorsky Challenge розпочинає навчання за програмою "Практика запуску стартапу".

 

Зміни своє життя – приходь до нашої школи!

 

Ми чекаємо:

  • тих, хто намагався створити власний бізнес, але щось не склалося
  • тих, хто НЕ намагався створити бізнес, але захоплений своєю супер-ідеєю
  • всіх, у кого є велике прагнення до креативного та цікавого життя, є цікаві проекти, але вони не розуміють, як зробити з них прибутковий бізнес.

Приходьте – і ми разом запустимо Ваш стартап!

Реєструйтесь за посиланням >>>


Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge»

5-6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року. В цьому році ця подія стала складовою щорічного Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge». Захід пройшов у рамках проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Детальніше >>>

Хроніки мережі стартап шкіл Sikorsky Callenge.

Протягом червня 2018 року у стартап школах Sikorsky Challenge східного регіону України (Покровськ, Сєвєродонецьк, Краматорськ) відбулась фінальна підготовка команд та проведення в кожній стартап школі Конкурсу на найкращі проекти. Учасники доопрацьовували презентації своїх проектів та тренувалися презентувати їх аудиторії… Детальніше >>>