СТАРТАПИ - 2Words2Learn - твоя база для іноземних мов

01618
01618

Он-лайн платформа Words2Learn з мобільним додатком, дозволяє Вам самостійно створити особистий адаптований словник під конкретний текстовий матеріал і швидко вивчити незнайомі слова.

 

 

 

Докладніше >>>


Розумна фарба

01717
01717

SMART- фарба екранує електромагнітне випромінювання за допомогою його відбивання та поглинання.

 

Фарба може використовуватисяі як струмопровідна основа, та може застосовуватися для будь-яких матеріалів та поверхонь будь-якої складності.

 

 

Докладніше >>>


Електоротермохірургічні інструменти

01817
01817

Електротермохірургічні інструменти для малоінвазивних та ендоскопічних оперативних втручань.

Біполярна технологія виготовлення інструментів дає додаткові переваги хірургу в процесі оперативного втручання, та дозволяє працювати з усім переліком термохірургічної апаратури. 

 

Докладніше >>>


Прозорий теплоізоляційний матеріал

01917
01917

Новий теплоізоляційний листовий матеріал, що містить повітря, обмежене перетинчастою структурою з прозорого атмосферостійкого полімеру.  Виробництво матеріалу можливо безпосередньо на будівельних майданчиках з наступним формуванням пластичної маси.

 

 

Докладніше >>>


Біопроферм

02017
02017

Інноваційна технологія переробки органічних відходів птахофабрик. 

 

Пропонується мікробіологічна ферментація відходів за допомогою біопрепарату Вермистим-Д і виробництво високоякісного добрива нового покоління «Біопроферм»

 

Докладніше >>>


LessRad. Меньше радіації – більше інформації

02118
02118

Унікальне програмне забезпечення, яке здатне «проявляти» рентгенографічні і томографічні знімки.

Дає можливість проводити томографічне та рентгенографічне сканування пацієнтів при набагато нижчому рівні вихідної напруги томографічного та рентгенографічного апаратів.

 

Докладніше >>>


Модуль корекції кислотності ФОДР

02217
02217

Модернізація установок ФОДР модулями корекції кислотності мастил зі змінними картриджами дозволить уповільнити процес старіння мастила, а також продовжити ресурс роботи мастиломісткого обладнання.

 

 

 

 

Докладніше >>>


CangUa - модульний кемпер

02318
02318

Модульний кемпер - це маленький електромобіль всередині гібридної дистанційно керованої платформи.

 

В процесі руху кемпер представляє єдине ціле. Але після парковки на кемпінгу електромобіль може покидати платформу (будинок) і використовуватись для подорожей навколо.

 

Докладніше >>>


TYRE-CRUSHING. Утилізація відпрацьованих шин кріоакустичним методом.

02418
02418

Екологічно безпечна та економічно вигідна технологія переробки відпрацьованих шин.

 

Технологія полягає у глибокому охолодженні шин рідким азотом та подальшому їх подрібненні ультразвуковими хвилями та змінним магнітним полем.

 

Докладніше >>>


Eco-profit

02518
02518

Технологія одержання кальцій нітрату (мінеральне добриво, хімічна сировина) з відходів промислової водопідготовки.

 

Достоїнство проекту - швидка окупність. (За попередніми розрахунками менше 1 року).

 

 

 

 

Докладніше >>>


RoadSSL - "розумне" вуличне освітлення

02618
02618

Завдяки розробленому технічному рішенню "розумного" вуличного освітлення, можна додатково знизити витрати на 30% в порівнянні з

наявними LED-системами, зменшити додаткові експлуатаційні витрати та витрати на обслуговування до 70% в порівнянні з класичними системами освітлення.

 

Докладніше >>>


UATAG - захист від підробок

02718
02718

Метод захисту від підробок, що базується на унікальності тріщин на склі. Кожній одиниці товару присвоюється індивідуальна бірка з невідтворюваним візерунком скляних тріщин, яку неможливо повторити. Для збереження цифрових даних бірок використовується технологія блокчейну.

 

 

Докладніше >>>Запрошуємо Вас взяти участь у Першому Конкурсі проектів оборонних технологій Sikorsky Challenge та представити свій інноваційний проект на заході, що у майбутньому стане однією з найголовніших щорічних подій в сфері оборонної промисловості України.


5-6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge.

 

Пропонуємо вашої увазі каталог проектів, що були презентовані на цьому заході.


Запрошуємо Вас взяти участь у VIII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс стартапів Sikorsky Challenge - 2019 розпочався!


Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge»

5-6 липня 2018 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Випуск Української мережі Стартап Шкіл «Sikorsky Challenge» 2018 року. В цьому році ця подія стала складовою щорічного Фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge». Захід пройшов у рамках проекту "МОДЕЛЬ СТАРТАПІВ «СІКОРСЬКІ ЧЕЛЕНДЖ» ОБ’ЄДНУЄ ДОНБАС", підтриманого Проектом «Зміцнення громадської довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Детальніше >>>