ССЛУЖБОВА СТОРІНКА


Запрошуємо Вас взяти участь у VII Конкурсі стартапів та представити свій інноваційний проект на одній з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України.

 

Метою цього заходу є визначення найцікавіших та найактуальніших проектів у різних галузях техніки та надання авторам кращих з них допомоги в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.

 

Конкурс стартапів - це одна з найголовніших щорічних подій у сфері інноватики України. На ньому зазвичай збираються розробники проектів у багатьох галузях науки і техніки та представники великого інвестиційного бізнесу.

 

Прийом заявок на Конкурс Стартапів 2018 вже розпочався!

 

Стартап школа "Sikorsky Challenge" запрошує на інтерактивний майстер-клас Startup Mastery Bronze Level з повним зануренням у процес створення стартап компаній .

 

Майстер-клас призначений для тих, хто відвідував заняття за попереднім рівнем Startup Mastery Basic Level, а також для нових слухачів, які вже почали працювати над своїми інноваційними проектами.

 

Нові слухачі мають зареєструватись за посиланням.

 

Приходьте і ми разом попрацюємо над Вашим проектом. Ви отримаєте масу корисних знань, цікавих знайомств та натхнення для розбудови стартапа своєї мрії !