ПРОМИСЛОВІСТЬВисокопродуктивні технології отримання інструменту з надтвердих матеріалів

5419
5419

Високопродуктивна, безвідходна, екологічно безпечна, енергозберігаюча технологія виробництва інструменту на металевій зв'язці з широким діапазоном фізико-механічних і експлуатаційних властивостей.

 

Детальніше >>>


Модуль корекції кислотності ФОДР

02217
02217

Модернізація установок ФОДР модулями корекції кислотності мастил зі змінними картриджами дозволить уповільнити процес старіння мастила, а також продовжити ресурс роботи мастиломісткого обладнання.

 

Докладніше >>>


Мобільна установка з використанням повітряно-водо-вуглецевої плазми для нагрівання теплоносіїв

00817
00817

Установка призначена для індивідуальної ко-генеративної енергетики.

Використовується як альтернатива природному газу та вугіллю.

 

Пропонується заміна традиційних видів горіння на плазмовий, де плазмоутворюючим газом виступає повітря або вуглекислий газ, а реагентом є водо-вугільна суміш.

 

Докладніше >>>


Універсальний утилізаційний комплекс

02818
02818

Універсальний екологічно - чистий утилізаційний комплекс дозволяє отримати дешеву енергію за рахунок двостадійного спалювання як традиційного, так і нетрадиційного палива.

  

Докладніше >>>


Структуроскоп EG

03018
03018

Пристрій для визначення мікроструктури об’єктів неороганічного/органічного походження інноваційним неруйнівним способом.

 

Докладніше >>>


Карбiдосталь

06420
06420

Карбiдосталь - зносостійкий матеріал для ріжучого, штампового, деформуючого інструменту та вузлів тертя. Складається на 30% з твердого сплаву- карбіду титана і на 70% з інструментальної сталі. Дозволяє створити новий клас інструментальних та стiйких матеріалiв. Поєднює властивостісталi i твердих сплавів. Унiкальнi структура та триботехнічнi якості. Зрiст стiйкостi в 10 раз.

 

Детальніше>>>

 


Вортекс

06520
06520

Технологія, яка дозволяє виробляти високоефективні енергозберігаючі електродвигуни (ESEM) для електротранспорту.

 

Двигуни споживають майже у три рази менше електричної енергії, ніж сучасні аналоги, що відкриває недоступні характеристики та можливості.

 

Детальніше >>>


 E-Field Radial Charge

06720
06720

E-Field Radial Charge (EFR Charge) Технологія безпровідної передачі електричної енергії на основі резонансу електричного поля.

 

Зарядка в русі. Модуль безпровідної передачі/прийому електричної енергії, що можливо використовувати в існуючих та майбутніх мобільних безпілотних системах.

 

Детальніше >>>


 Технологія отримання багатошарових покриттів на інструментальних сталях 

07220
07220

 

Розроблена нова, високоефективна, екологічно чиста технологія нанесення захисних покриттів (на основі перехідних металів, алюмінію) на поверхню для отримання матеріалів високої твердості.

 

Детальніше >>>

 

 


Мобільні Роботи

07521
07521

Мобільний роботизований комплекс, який за мінімальної присутності людини вирішує задачі в життєвонебезпечних процесах та ситуаціях

 

More details >>>